Otvoreni sat za roditelje

TJEDNE INFORMACIJE RAZREDNIKA

školske godine 2015./2016. 

 

Razred

Razrednik

Dan u tjednu

Sat

1.a

Marija Đaković

Ponedjeljak

16:40 - 17:25

1.b

Ivan Videk

Četvrtak

16:40 - 17:25

1.c

Vedrana Grgić

Ponedjeljak

17:30-18:15

1.d

Fani Radolfi

Srijeda

17:30 - 18:15

2.a

Dražen Zagajšak

Utorak

17:30- 18:15

2.b

Josip Razum

Petak

19:10 - 19:55

2.c

Lidija Šolić

Utorak

15:40 - 16:25

2.d

Petar Pavešić

Petak

19:10 - 19:55

3.a

Trgovec Dubravka

Srijeda

17:30 – 18:15

a3.b

Horvat Ivana

Četvrtak

15:50 – 16:35

3.c

Major Gordana

Petak

16:40 -17:25

3.d

Lovrek Seničić Monika

Petak

16:40 -17:25

4.a

Martina Trnčević

Srijeda

13:45 - 14:30

4.b

Frane Jurlić

Ponedjeljak

19:05 - 19:50

4.c

Ivana Pišćenec

Ponedjeljak

15:50 - 16:30

4.d

Ksenija Durlen Stanić

Četvrtak

14:00 - 14:45

5.a

Višnja Pranjić

Utorak

16:35 - 17:20

5.b

Tatjana Antičević

Četvrtak

14:00 - 14:45

5.c

Nevenka Stančić

Utorak

16:35 - 17:20

5.d

Dubravka Protić

Četvrtak

13:00 - 14:00, 16:35

 

TERMINI PRIMANJA RODITELJA - FOLNEGOVIĆEVO NASELJE Laurenčićeva 1, 10 000 Zagreb Školska godina 2015./2016.

 

PREDMETNI NASTAVNIK/

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

BAŠIĆ DANIEL

Ponedjeljak

15:40 - 16:25

BORIĆ MIKLIN LJILJANA

Četvrtak

16:00 - 17:00

DURLEN STANIĆ KSENIJA

Srijeda

16:40- 17:25

ĐAKOVIĆ MARIJA

Ponedjeljak

16:40 - 17:25

GOLUB ANĐELKO

Ponedjeljak

16:40 - 17:25

GRGIĆ VEDRANA

Ponedjeljak

17:30-18:15

GRZUNOV VESNA

Utorak

15:40-16:25

JURLIĆ FRANE

Četvrtak

15:40-16:25

KRALJ VESNA

Utorak

14:50 - 15:35

LJUBIĆ ZDRAVKA

Utorak

15:40-16:25

MATKOVIĆ CLAUDIA

Ponedjeljak

16:40 - 17:25

MIMICA ŠPOLJAR NEDA

Četvrtak

14:50 - 15:35

PAVEŠIĆ PETAR

Petak

19:10 - 19:55

RADOLFI  FANI

Srijeda

17:30 - 18:15

RAZUM JOSIP

Petak

19:10 - 19:55

ŠOLIĆ LIDIJA

Utorak

15:40 - 16:25

TOMLJENOVIĆ SANJA

Četvrtak

16:40 - 17:25

VIDEK IVAN

Četvrtak

16:40 - 17:25

ZAGAJŠAK DRAŽEN

Utorak

17:30- 18:15

 

TERMINI PRIMANJA RODITELJA - Vinogradska cesta 29.

Prezime i ime

Dan u tjednu

Sat

Antičević, Tatjana

Četvrtak

14:00 – 14:45

Antunović, Dajana

Četvrtak

14:30 – 15:15

Avgustinović, Suzana

Ponedjeljak

11:00 – 11:45

Bašić, Daniel

Četvrtak

15:00 – 15:45

Borić Miklin, Ljiljana

Utorak

13:00 – 14:00

Božić, Josip

Utorak

15:00 – 15:45

Briski, Sonja

Ponedjeljak

13:10 - 13:55

Fučkar, Gordana

Utorak

12:20 – 13:05

Durlen Stanić, Ksenija

Četvrtak

15:00 – 15:45

Grgac, Vera

Ponedjeljak

14: 45 – 15:30

Grgić, Vedrana

Srijeda

13:05 – 13:50

Grgurević, Ines

Utorak

16:00 – 17:00

Habazin, Irena

Srijeda

16:30 – 17:30

Horvat, Ivana

Četvrtak

15:40 – 16:30

Ivančić, Ivana

 

 

Jurlić, Frane

Ponedjeljak

19:00 – 19:50

Jurin, Ana

 

 

Karabegović, Alma

Petak

11:30 – 12:20

Kičić, Miroslava

Petak

16:00 – 17:00

Kulfa, Ivana

Ponedjeljak

15:45 – 16:30

Kisić Curić, Iva

Petak

11:30 – 12:20

Koraj, Irena

Utorak

16:35 – 17:20

Krkić Drobić, Aida

Ponedjeljak

13:30 – 14:20

Lovrek Seničić, Monika

Petak

16:30 – 17:20

Major, Gordana

Petak

15:00 – 15:45

Martinović Ivana

Ponedjeljak

14:10 – 14:55

Marić, Vedrana

 

 

Matković, Claudia

Četvrtak

18:00 – 19:00

Merlin, Ivana

Ponedjeljak

10:45 – 11:30

Mijoč, Vesna

Petak

15:00 – 15:45

Mudrovčić, Nada

Četvrtak

16:40 – 17:20

Pavešić, Petar

Srijeda

12:00 -12:40

Pilat, Maja

Utorak

14:55 – 15:30

Pranjić, Višnja

Utorak

16:30 – 17:15

Pišćenec, Ivana

Ponedjeljak

15:50 – 16:35

Protić, Dubravka

Četvrtak

13:00 – 14:00

Razum, Josip

Petak

15:40 -16:25 (Folneg.)

Radolfi, Fani

Utorak

12:15 – 13:00

Spahija, Mirjana

Utorak

13:55 – 14:30

Stančić, Nevenka

Ponedjeljak

12:15 – 13:00

Šimić, Maća

Ponedjeljak

14:00 – 14:45

Šimunčić, Mihaela

Petak

14:00 – 14:45

Šolić, Lidija

Utorak

16:35 – 17:20

Tomljenović, Sanja

Srijeda

18:15 – 19:00

Trnčević, Martina

Srijeda

13:45 – 14:30

Trgovec, Dubravka

Petak

13:10 – 14:00

Vrančić, Diana

Utorak

16:35 – 17:15