Otvoreni sat za roditelje

TJEDNE INFORMACIJE RAZREDNIKA

školske godine 2017./2018. 

Razred

Razrednik

Dan u tjednu

Sat

1.a

Frane Jurlić

Srijeda

17.30 - 18.15

1.b

Ivan Videk

Srijeda

18.20 - 19.05

1.c

Vedrana Grgić

Ponedjeljak

16.40 - 17.25

1.d

Janja Dolić

Petak

14.50 - 15.35

2.a

Dražen Zagajšak

Utorak

17.30 - 18.15

2.b

Sanja Pranić

Petak

16.40 - 17.25

2.c

Lidija Šolić

Četvrtak

16.40 -17.25

2.d

Petar Pavešić

Utorak

15.40 - 16.25

3.a

Miroslava Kičić

četvrtak

13,55 – 14,45

3.b

Suzana Avgustinović

petak

13,10 – 13,55

3.c

Ivana Merlin

petak

15,45 – 16,35

3.d

Dajana Antunović

četvrtak

16,35 – 17,15

4.a

Kulfa Ivana

četvrtak

15,45 – 16,30

4.b

Josip Razum

ponedjeljak

17,30 – 18,15

4.c

Briski Sonja

ponedjeljak

15,50 – 16,35

4.d

Mlinar Maja

ponedjeljak

15,50 – 16,35

5.a

Trgovec Dubravka

četvrtak

16,25 – 17,25

5.b

Horvat Ivana

ponedjeljak

15,45 – 16,30

5.c

Major Gordana

ponedjeljak

14,10 – 14,55

5.d

Lovrek Seničić Monika

ponedjeljak

15,50 – 16,35

 

 

 

ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA

TERMINI PRIMANJA RODITELJA - FOLNEGOVIĆEVO NASELJE Laurenčićeva 1, 10 000 Zagreb Školska godina 2017./2018.

 

PREDMETNI NASTAVNIK/

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

ANTIČEVIĆ TATJANA

Utorak - Folnegovićeva

Srijeda - Vinogradska

15:40-16:25

BAŠIĆ DANIEL

Utorak

15:40-16:25

DURLEN STANIĆ KSENIJA

Srijeda

16:40-17:25

DOLIĆ JANJA

Petak

14:50-15:35

GOLUB ANĐELKO

Srijeda

15:40-16:25

GRGIĆ VEDRANA

Ponedjeljak

16:40-17:25

GRZUNOV VESNA

Utorak

14:45-15:35

JURLIĆ FRANE

Srijeda

17:30-18:15

KRALJ VESNA

Utorak

16:40-17:25

LJUBIĆ ZDRAVKA

Utorak

17:30-18:15

MATKOVIĆ CLAUDIA

Ponedjeljak

17:30-18:15

MIMICA ŠPOLJAR NEDA

Utorak

15:40-16:25

PAVEŠIĆ PETAR

Utorak

15:40-16:25

PRANIĆ SANJA

Petak

16:40-17:25

RADOLFI  FANI

Ponedjeljak

14:50-15:35

RAZUM JOSIP

Ponedjeljak(Folnegovićeva)

17:30-18:15

ŠOLIĆ LIDIJA

Četvrtak

16:40-17:25

TOMLJENOVIĆ SANJA

BLAŽEVIĆ DEA

Četvrtak

17:30-18:15

VIDEK IVAN

Srijeda

18:20-19:05

ZAGAJŠAK DRAŽEN

Utorak

17:30-18:15

 

 

TERMINI PRIJEMA RODITELJA VINOGRADSKA - VINOGRADSKA CESTA 29

Termini konzultacija s predmetnim nastavnicima

za školsku godinu 2017./2018.

R.b

Prezime i ime

Dan u tjednu

Vrijeme

1.

Antičević  Tatjana

Srijeda

15,00 – 15,45

2.

Antunović  Dajana

Četvrtak

16,35 – 17,15

3.

Avgustinović  Suzana

Četvrtak

13,55 – 14,45

4.

Bašić Daniel

Utorak(folka)

15,30 – 16,20

5.

Božić Josip

Ponedjeljak

12,20 – 13,05

6.

Briski Sonja

Ponedjeljak

11,30 – 12,15

7.

Durlen Stanić Ksenija

Srijeda

16,40 – 17,25

8.

Fučkar Gordana

Utorak

12,20 – 13,05

9.

Grgac Vera

Ponedjeljak

15,45

10.

Grgić Vedrana

Ponedjeljak

16,40 – 17,25

11.

Habazin Irena

Srijeda

14,55 – 15,40

12.

Horvat Ivana

Ponedjeljak

15,45 – 16,30

13.

Jurlić Frane

Srijeda

17,30 – 18,15

14.

Jakelić  Martina

Četvrtak

13,10 – 13,55

15.

Kičić Miroslava

Petak

13,10 – 13,55

16.

Kulfa Ivana

Četvrtak

15,45 – 16,30

17.

Koraj Irena

Četvrtak

15,00 – 15,45

18.

Krkić Drobić Aida

Petak

13,10 – 13,55

19.

Lovrek Seničić Monika

Ponedjeljak

15,50 – 16,35

20.

Major Gordana

Ponedjeljak

13,10 – 13,55

21.

Matković  Claudia

Ponedjeljak

17,30 – 18,15

22.

Merlin Ivana

Četvrtak

12,20 – 13,05

23.

Miklečić  Martina

Srijeda

13,10 – 13,55

24.

Mlinar  Maja

Ponedjeljak

15,50 – 16,35

25.

Mimica Špoljar Neda

Četvrtak

18,15 – 19,00

26.

Mijoč Vesna

Ponedjeljak

13,10 – 13,55

27.

Mudrovčić Nada

Petak

11,00 – 12,00

28.

Pavešić Petar

Petak

14,55

29.

Pilat Maja

Utorak

15,45 – 16,30

30.

Pišćenec Ivana

Četvrtak

10,50 – 11,30

31.

Protić Dubravka

Četvrtak

11,00 – 11,30

32.

Razum Josip

Ponedjeljak

17,30 – 18,15

33.

Radolfi Fani

Ponedjeljak

14,50 – 15,30

34.

Spahija Mirjana

Ponedjeljak

14,10 – 14,55

35.

Stančić Nevenka

Četvrtak

10,45 – 11,30

36.

Šimić Maća

Utorak

13,10 – 13,55

37.

Šolić Lidija

Srijeda

16,00 – 16,30

38.

Trnčević Martina

Utorak

13,10 – 13,55

39.

Trgovec Dubravka

Četvrtak

16,35 – 17,25

 

 

 

 

 

Čulig Štih Tanja

Srijeda

14,30 – 15,00

 

Kobaš Antonio

Petak

11,20 – 11,30

 

Pedišić Ivo

Srijeda

13,25 – 14,10

 

Perić Balja Melita

Srijeda

15,30 – 15,50

 

Veliki Dalić Irena

Petak

14,30 – 15,00

 

Kurilovčanin Gordana

Utorak

15,15 – 15,45