Nastavničko vijeće

ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA

Nastavničko vijeće za šk.god. 2013./2014.

 

Rb

Prezime i ime nastavnika

Zvanje

Predmet koji predaje

1.

ANČIĆ Marija

bacc.med.techn.

Stručni predmeti

2.

ANTIČEVIĆ Tatjana

dipl.med.techn.

Stručni predmeti

3.

BAŠIĆ Daniel

prof. matematike i informatike

Informatika

4.

BORIĆ MIKLIN Ljiljana

bacc.med.tehcn.,prof. pedagog.,

mr.sc. društvenih znanosti

Stručni predmeti

- voditelj smjene

5.

BOŽANIĆ Nevenka

bacc.med.techn.

Stručni predmeti

6.

BRISKI  Sonja

bacc.med.techn.

polaznik diplomskog studija

Stručni predmeti

7.

DURLEN STANIĆ Ksenija

prof. matematike i fizike

Matematika

8.

ĐAKOVIĆ Marija

dipl. teolog

Vjeronauk

9.

FLANJEK Nikolina

bacc.med.techn.

Stručni predmeti

10.

GOLUB Anđelko

prof. latinskog i talijanskog jezika

Latinski jezik

11.

GRGAC Vera

bacc.med.techn.

Stručni predmeti

12.

GRGIĆ Vedrana

prof. fizike

Fizika, Biofizika

13.

GRZUNOV Vesna

dipl. ing. Biologije

Biologija

14.

HABAZIN Irena

bacc.med.techn.,prof. defektol.,

dr.sc. društveno odgojnih znanosti

profesor- mentor, Stručni predmeti, voditelj smjene

15.

HORVAT  Ivana

bacc.med.techn.

polaznik diplomskog studija

Stručni predmeti

16.

JURLIĆ Frane

prof. matematike i informatike

Matematika, Informatika

17.

KORAJ Irena

dipl.med.techn.

Stručni predmeti

18.

KOBAŠ Antonio

doktor medicine

Stručni predmeti

19.

KRALJ Vesna

dipl.ing. geografije

Geografija

20.

LJUBIĆ Zdravka

prof. njemačkog jezika i književnosti

Njemački jezik

21.

MATIĆ Marijana

prof. engleskog jezika

Engleski jezik

22.

MATKOVIĆ  Claudia

prof. hrvatskog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

23.

MERLIN Ivana

prof. psihologije

Psihologija

Hrvatski znakovni jezik

24.

MIKECIN Milica

dipl. bibliotekar prof. hrvatskog j.

školski knjižničar

25.

MIMICA ŠPOLJAR Neda

prof. hrvatskog jezika i književnosti i talijanskog j.

Hrvatski jezik,

profesor -savjetnik

26.

MIJOČ Vesna

bacc.med. techn.

polaznika diplomskog studija

Stručni predmeti

27.

MUDROVČIĆ Nada

dipl. pedagog

stručni suradnik- mentor

Pedagog Škole ,načela poučavanja

28.

PAVEŠIĆ Petar

prof. sociologije i geografije

Sociologija i Geografija

29.

PIŠĆENEC  Ivana

bacc.med.techn.

diplomski studij-apsolvent

Stručni predmeti

30.

PRANJIĆ Višnja

bacc.med.techn.,prof. logoped

dr.sc. društveno odgojnih znanosti

Stručni predmeti,

 profesor -mentor

31.

PROTIĆ Dubravka

dipl.med.techn.

Stručni predmeti

32.

RADOLFI Fani

prof. engl.jezika i knjiž. i talijan. j.

Engleski jezik

33.

RADOŠ Iva

dr.medicine

Stručni predmeti

34.

RAZUM Josip

prof. kemije

Kemija, Biokemija

35.

STANČIĆ Nevenka

bacc.med.techn.

Stručni predmeti

36

SUDAR ŠTEFA

mr.sc.medicinskih znanosti

 

37.

ŠIMIĆ Maća

bacc.med.techn., logoped

Stručni predmeti

38.

TOMLJENOVIĆ Sanja

prof. kroatistike

Hrvatski jezik

39.

TRNČEVIĆ Martina

bacc.med.techn.

apsolvent diplomskog studija

Stručni predmeti

40.

VELIČAN Zlatko

prof. fizičkog odgoja

Tjelasna i zdr. kultura

41.

VIDEK Ivan

prof. povijesti

Povijest, Građanski odgoj