Roditelji: Termini konzultacija sa predmetnim nastavnicima

ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA

TERMINI PRIMANJA RODITELJA - FOLNEGOVIĆEVO NASELJE Laurenčićeva 1, 10 000 Zagreb Školska godina 2016./2017.

PREDMETNI NASTAVNIK/

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

VRIJEME

ANTIČEVIĆ TATJANA

Ponedjeljak

14:45 – 16:25

BAŠIĆ DANIEL

Utorak

15:40-16:25

DURLEN STANIĆ KSENIJA

Četvrtak

13:30-16:

ĐAKOVIĆ MARIJA

Srijeda

16:40-17:30

GOLUB ANĐELKO

Ponedjeljak

16:40-17:30

GRGIĆ VEDRANA

Ponedjeljak

15:40-16:25

GRZUNOV VESNA

Utorak

19:00-19:55

JURLIĆ FRANE

Utorak (Vinogradska)

16:40-17:25

KRALJ VESNA

Četvrtak

15:40-16:25

LJUBIĆ ZDRAVKA

Utorak

17:30-18:15

MATKOVIĆ CLAUDIA

Petak

18:15-19:00

MIMICA ŠPOLJAR NEDA

Srijeda

17:30-18:15

PAVEŠIĆ PETAR

Petak

19:10-20:00

RADOLFI  FANI

Ponedjeljak

16:40-17:25

RAZUM JOSIP

Petak (Vinogradska)

15:45-16:25

ŠOLIĆ LIDIJA

Utorak

16:40-17:25

TOMLJENOVIĆ SANJA

Srijeda

16:40-17:25

VIDEK IVAN

Utorak

18:20-19:00

ZAGAJŠAK DRAŽEN

Utorak

18:20-19:05

 

 

TERMINI PRIJEMA RODITELJA VINOGRADSKA - VINOGRADSKA CESTA 29

Termini konzultacija s predmetnim nastavnicima

za školsku godinu 2016./2017.

 

rb

Prezime i ime nastavnika

Dan u tjednu

Sat

 

1.

Antičević Tatjana

ponedjeljak (Folka)

četvrtak (Vinogradska)

14,00 - 14,45

11,30 – 12,15

2.

Antunović Dajana

petak

11,30 – 12,15

3.

Avgustinović Suzana

ponedjeljak

13,05 – 13,50

4.

Božić Josip

ponedjeljak

13,05 – 13,50

5.

Briski Sonja

utorak

15,00 – 15,45

6.

Fučkar Gordana

ponedjeljak

10,45 – 11,30

7.

Durlen Stanić Ksenija

utorak

18,10 – 18,50

8.

Grgac Vera

ponedjeljak

14.55

9.

Grgić Vedrana

srijeda

12,15 – 13,00

10.

Habazin Irena

srijeda

15,00 – 15,45

11.

Horvat Ivana

ponedjeljak

15,00 – 15,45

12.

Jakelić Martina

ponedjeljak

14,00 – 14,45

13.

Kičić Miroslava

četvrtak

11,30 – 12,15

14.

Kulfa Ivana

petak

15,50 – 16,35

15.

Koraj Irena

ponedjeljak

10,45 – 11,30

16.

Krkić Drobić Aida

utorak

10,45 – 11,30

17.

Kurilovčan Gordana

petak

15,00 – 15,45

18.

Lovrek Seničić Monika

srijeda

13,10  - 13,50

19.

Major Gordana

četvrtak

13,10 – 13,55

20.

Merlin Ivana

četvrtak

12,20 – 13,05

21.

Mimica Špoljar Neda

petak

12,20 – 13,05

22.

Mijoč Vesna

srijeda

10,45 – 11,30

23.

Miklečić Martina

petak

13,10 – 13,55

24.

Mlinar Maja

srijeda

16,40 – 17,25

25.

Mudrovčić Nada

srijeda

12,00 – 13,00

26.

Pavešić Petar

petak

11,20 – 12,20

27.

Pilat Maja

četvrtak

16,25 – 11,30

28.

Pranjić Višnja

četvrtak

10,45 – 11,30

29.

Pišćenec Ivana

ponedjeljak

15,50 – 16,35

30.

Protić Dubravka

četvrtak

14,10 – 14,55

31.

Razum Josip

petak

15,45 – 16,30

32.

Radolfi Fani

utorak

15,50 – 16,35

33.

Spahija Mirjana

četvrtak

12,20 – 13,05

34.

Stančić Nevenka

ponedjeljak

10,45 – 11,30

35.

Šimić Maća

utorak

11,30

36.

Šimunčić Mihaela

petak

12,20 – 13,05

37.

Šolić Lidija

srijeda

16,00 – 16,30

38.

Tomljenović Sanja

ponedjeljak

16,35 – 17,25

39.

Trnčević Martina

ponedjeljak

16,40 – 17,25

40.

Trgovec Dubravka

četvrtak

15,00 – 15,45