Edukacija

Postovani administratori,

Podsjecamo da ce 25. kolovoza od 12 do 14 sati biti organiziran webinar za administratore i nastavnike e-Dnevnika. Webinar je namijenjen administratorima i nastavnicima skola koje ce uslugu e-Dnevnika prvi put poceti koristiti u skolskoj godini 2016./2017. Na webinaru cemo pokazati osnovne funkcionalnosti e-Dnevnika, ulogu i poslove administratore te funkcionalnosti koje koriste razrednici i nastavnici.

Webinar ce biti dostupan na poveznici https://connect.carnet.hr/webinar. Za prijavu potrebno je odabrati opciju prijave putem AAI@EduHr korisnickog racuna, te nakon toga unijeti korisnicko ime i lozinku. Osim ove opcije, moguca je prijava kao gost, odabirom opcije "Prijava kao gost" te unosom osobnog imena i prezimena. Tijekom webinara bit ce moguce postavljati pitanja i sudjelovati u raspravi. Snimka webinara bit ce naknadno postavljena na mreznim stranicama CARNeta.

Srdacan pozdrav,